Weź nie klikaj, bo zepsujesz


PROSZĘ PAŃSTWA, UWAGA ORAZ SKUPIENIE! NADCIĄGA KOMUNIKAT:

W ZWIĄZKU Z SZALEŃCZYM ODZEWEM NA NASZ ZEW, PRAGNIEMY OGŁOSIĆ CO NASTĘPUJE:
- CZYLI, ŻE ZAKOŃCZYLIŚMY REZERWACJE
- CZYLI, ŻE W ZASADZIE JESTEŚCIE EKSTRA, ALE JAKBY CO TO MIEJSC JUŻ RACZEJ BRAK

W SUMIE TO JAK JESTEŚ W DESPERACJI, TO WPADNIJ, ALE Z RĘKĄ W KIESZENI UPRZEDZAMY, ŻE NIE MOŻEMY CI, CZYLI TOBIE, CZYLI PAŃSTWU SZANOWNEMU, ZAGWARANTOWAĆ, ŻE SIĘ COŚ ZWOLNI.

Niewiarygodne! Festiwal WEZ TO WYLACZ 2007 juz za 2 tygodnie.
Nie do wiary być może nawet bardziej: Festiwal WEZ TO WYLACZ 2008 również juz za 2 tygodnie.
Opłacało się poczekać. Ba... nawet przegapić edycję WTW 2006.
Teraz 2 razy tyle wzruszeń za tę samą cenę. 200% normy przed terminem!!!
UWAGA! WNIMANIE!
Niewiarygodne, a jednak wiary godne!
Pragniesz mieć stutrzydziestoprocentową pewność uczestnictwa w tym szałowym show?
Wuala, jak mówią u nas w szafie - oto dla Państwa satysfakcji:

PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW
bilety w cenie 30 PLN już dziś możesz zakupić w Shortcut'cie (w Traffiku)

A jak nie, to zarezerwuj je pisząc na adres, który nastapi za chwilę.
O, a oto i on: szupla@plusultra.org.pl
W E Ź T O W Y Ł Ą C Z P O W R A C A ! ! !
Największe wydarzenie kulturalno-oświatowe przełomu roków !!!

Tego jeszcze nie było:

SPECJALNA – JUBILEUSZOWA – PODWÓJNA EDYCJA 2007/2008

Otóż stało się! Podwójna edycja festiwalu postintelektualistycznego Weź To Wyłącz 2007/2008 odbędzie się, czy jakoś tak. Edycja 6 w dniu 31 12 2007 r., a edycja 7 – 1 01 2008 r. Zamiast więc tracić przytomność celebrując zmianę daty przy muzyce Natalii Kurylskiej, Aaby, Krzysztofa Krawca, GeeBees, czy strzelając sobie z serpentyny w tchawicę, przyjdź i zabaw się z organizatorami. A czeka wiele artakcji: ci sami wykonawcy co zazwyczaj plus kilku innych.
Dwie edycje naraz, to dwa razy więcej wzruszeń, łez, wspomnień i zupełnie nowych nowości.

Występywują:

WTW 2007 – edycja szusta:
Felix Kubin (D)
Andrzej & Andrzej (PL)
Deuce (XS)
Fransua i Benua (GH)
Drew-Bum (FTW)

plus jacyś didrzeje czy coś...i filmy czy coś...i wogłle...

31.12.2007
Warszawa - HYDROZAGADKA

ul. 11 listopada 22.
(obok Składu Butelek, Saturatora i Zwiąż Mnie).
www.hydro.waw.pl
http://www.myspace.com/hydrozagadkaklub
start : godz. 20.00
wstęp 30 pln (trzydzieściore złotłych)



Uwaga PROMOCJA:
666 pierwszych osób ma szansę zakupić karnet na obie edycje w specjalnej cenie 30PLN!
Nie Pszegap! Skorzystań!!! Liczba karnetów ograniczona do minimum ze względu na masowe zamówienia z łomżyńskiego ZPTWiA w Kielcach (k/Kielc).

DOJAST (do przystanku przy Inżynierskiej):TRAMWAE: 3,25,23,32 ;
AŁTOBUSY: 169,178,192 ; NOCNE: N02, N13, N14, N63, N64 oraz Nocny na Ząbkowskiej koło Różyka. Niedaleczko...
oraz dojast specjalnym Roburem uruchominym na tę okazję przez PKS Łomża na linii Ciechanów – Sochaczef – Żylardów – Nowa Chuć


PSZYJĆ BO POŻAŁUJESZ !!!

editione 2007: www.weztowylacz.com
editione 2008: www.weztowylacz.com
edycje fcześniejsze: www.weztowylacz.serpent.pl

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom wielu tysięcy odbiorców w kraju i w Polsce, postanowiliśmy przywrócić do życia imprezę, która jak żadna inna łączy po kolana naszych braci, siostry, szwagrów i bratowe w jedną całkowitą całość. Bez względu na kolor skarpet i materiał, z których skonstruowano obuwie uczestników.

Weź To Wyłącz zawsze starało się być w zgodzie ze społecznym zapotrzebowaniem społeczeństwa i oferując niezapomniane wrażenia estetyczno-konceptualno-rozrywkowe zapewniać chwile niezapomnianych momentów w gronie niezapomnianych artystów, którzy nie zdążyli wyemigrować do Irlandii lub po prostu nie dostali biletów na samolot lub zwyczajnie zaspali na odlot lub ich żony się nie zgodziły lub matka dała do zrozumienia, że to nie byłby najlepszy pomysł, żeby ją samą zostawić z tym wszystkim lub okazało się, że jednak dziewczyna nie jest w ciąży.

Bądźcie więc z nami po raz kolejny i to dwa razy naraz.

Oprócz muzyki na jakimś tam poziomie, oferujemy państwu spotkanie fan-clubu Irgmana Bergmana, warsztaty z garncarstwa i dyskusje na tematy ekologiczno-światopoglądowe z uwzględnieniem kwestii globalnego ocieplenia.

Przepraszamy Państwa serdecznie na festiwal! Come On And Enjoy Yourself. OK!

Szczególowy program festiwalu zna Krawiec Marian z rodziną.
mecenat: Urząd Miasta Stołecznego Warszawy